Ansatte

Jørgen Nilsen

Daglig leder T: +47 32 24 28 00 M: +47 469 33 890 jorgen.nilsen@trompmedical.no

Robert Hopen Sagaas

Sales Manager Nordics T: +47 32 24 28 00 M: +47 930 09 882 robert.sagaas@trompmedical.no

Mona Hoftvedt Ringen

Adm.ansvarlig/HR/Økonomi T: +47 32 24 28 00 M: +47 971 42 711 mona.ringen@trompmedical.no

Bekim Tabaku

Logistikk/Prosjekt koordinator T: +47 32 24 28 00 M: +47 920 12 682 bekim.tabaku@trompmedical.no

Hans Petter Prestby

Senior Produktsjef T: +47 32 24 28 00 M: +47 908 35 416 hans.petter.prestby@trompmedical.no

Nils Sørensen

Salgsspesialist angio/intervensjon T: +47 32 24 28 00 M: +47 905 95 378 nils.sorensen@trompmedical.no

Dan Vegard Pedersen

Salgsleder ultralyd T: +47 32 24 28 00 M: +47 456 18 108 dan.pedersen@trompmedical.no

Marie Natalie Solberg

Applikasjon og salgsspesialist ultralyd T: + 47 32 24 28 00 M: +47 47 83 07 60 marie.solberg@trompmedical.no

Geir Morten Hagen

Salgssjef C-buer T: +47 32 24 28 00 M: +47 911 39 943 geir.morten.hagen@trompmedical.no

Jeanette Drevinskas

Salgsspesialist mammografi/Applikasjonsspesialist T: +47 32 24 28 00 M: +47 901 06 199 jeanette.drevinskas@trompmedical.no

Hang Wan Yung

Salg- og klinisk applikasjonsspesialist T: +47 32 24 28 00 M: +47 481 95 578 yung@trompmedical.no

Cecilie Boassen Johansen

Applikasjonsspesialist Intervensjon T: +47 32 24 28 00 M: +47 45 63 03 91 cecilie.boassen@trompmedical.no

Janne Gjevre Solberg

Prosjektleder T: +47 32 24 28 00 M: +47 408 44 240 janne.solberg@trompmedical.no

Janne Lidemark

Service Operations leder T: +47 32 24 28 00 M: +47 984 96 814 janne.lidemark@trompmedical.no

Poul Vedal

Teknisk leder T: +47 32 24 28 00 service(a)trompmedical.no

Lars Gøran Leirdal

Internasjonal produktspesialist CT og c-buer T: +47 32 24 28 00 service(a)trompmedical.no

Frode Wiik

Serviceingeniør T: +47 32 24 28 00 service(a)trompmedical.no

Kjell-Tore Brøtmet

Serviceingeniør T: +47 32 24 28 00 service(a)trompmedical.no

Rune Haugen

Serviceingeniør T: +47 32 24 28 00 service(a)trompmedical.no

Hugo Henriksveen

Serviceingeniør T: +47 32 24 28 00 service(a)trompmedical.no

Christian Strand Ellingsen

Serviceingeniør T: +47 32 24 28 00 service(a)trompmedical.no